Swiss wprowadzna nową klaskę Premium Economy

Swiss zaprezentował ostatnio nowo utworzoną Klasę Ekonimiczną Premium, która od IV kwartału tego roku będzie uzupełnieniem aktualnych produktoów. Nowa kabina będzie systematycznie pojawiać się na pokładzie wszystkich długodystansowych Boeingów 777-300ER.

Nowa klasa podróży ma zapewnić pasażerow większą wygodę oraz komfort podróży, zwiększyć prywatność, a także zawierać poszerzony wachlarz usług dodatkowych. Nowe fotele są odpowiedno szersze od klas ekonomicznej, zwiększony został również rozstaw siedzeń. Jest on także bardziej pochylony, wyposażony w rozkładany podnóżek, wyświetlacz systemu rozrywki pokładowej, lampkę do czytania oraz gniazdo USB-A.

Podróżujący którzy wykupią bilety w tej klasie będą uprawnieni także do szerego usług dodatkowych takich jak : trzy gorące posiłki serwowane podczas lotu, zwiększony limit bagażu rejestrowanego do 2 sztuk po 23kg, pierwszeństwa wejścia na pokład czy też możliwość skorzystania z poczekalni SWISS Buisness Lounge na lotnisakch w Zurychu i Genewie.

Rezerwacji nowej klasy można dokonywać od 28.06 na podróże aż do kwietnia 2022. Kierunki jakie obsługuje SWISS samolotem typu Boeing 777-300ER są Bangkok,Hongkong,Sao Paulo, Los Angeles,czy Miami. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszymi agentami.

FOT.SWISS